VC Kopřivnice - 46.ročník Tatrovácké brusle 2018

Místo: Kopřivnice (CZE)
Od: 8.12.2018
Do: 9.12.2018
Sezóna: 2018/2019

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Nejml. zacky 30
Nejml. zaci 8
Zacky 28
Ml. zacky 29
Nejml. zacky B 12
Novacci ml. divky 5
Juniorky 16
Ml. zaci 3
Zaci 7
Novacci chlapci 6
Novacci st. divky 20
Celkem 164

Nejml. zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Tykalová Barbora Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 35.83 0 1
2. Žampová Tereza VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 34.97 0 2
3. Hanušová Kateřina Krasobruslařský klub Pardubice 34.45 0 3

Nejml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Tykal Jakub Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 33.08 0 1
2. Novák Marcel Sportovní krasobruslařský klub Karviná 27.04 0 2
3. Klus Marian Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 25.75 0 3

Zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 99.72 1 1
2. Smolová Karolína Bruslařský klub Variace Liberec 85.61 5 2
3. Bajzová Julie 84.02 2 3

Ml. zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 50.71 0 1
2. Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 50.65 0 2
3. Vallová Adéla TJ Stadion Brno 49.57 0 3

Nejml. zacky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Harasimovičová Kristýna TJ Stadion Brno 21.5 0 1
2. SOLDANOVA Lucie 21.49 0 2
3. Mlčáková Karolína Kraso klub Havířov z.s. 20.68 0 3

Novacci ml. divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. TAUBEOVA Veronika BK Ostrava 22.06 0 1
2. CEROVSKA Adela TJ Stadion Brno 21.41 0 2
3. KINDLOVA Klara Krasobruslařský klub Pardubice 17.7 0 3

Juniorky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Fričová Kateřina Univerzitní sportovní klub Praha 107.59 1 2
2. Motlochová Dominika BK Ostrava 100.62 2 1
3. Maršíková Vendula TJ Kraso Náchod 92.88 6 4

Ml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Malczyk Damián Sportovní krasobruslařský klub Karviná 44.33 0 1
2. Warisch Vojtěch BK Ostrava 37.19 0 2
3. Kostroň Karel VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 34.02 0 3

Zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Blaas Filip Univerzitní sportovní klub Praha 81.74 1 2
2. Špatenka Adam Krasobruslařský klub Pardubice 77.66 2 1
3. Čurilla David Kraso klub Havířov z.s. 62.03 4 3

Novacci chlapci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. VRSEK Jan BK Ostrava 19.77 0 1
2. MERVA Marek Krasobruslařský klub Orlová 17.81 0 2
3. Ďurček Sebastián Kraso klub Havířov z.s. 10.5 0 3

Novacci st. divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kubáňová Eliška Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 25.95 0 1
2. Masná Valerie Kraso Břeclav z.s. 25.08 0 2
3. KURCOVA Kristina VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 25.06 0 3

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Ms. Barbora OSMEROVA BK Ostrava CZE
Ms. Zofie TRPELKOVA HC PSG Zlín z.s. CZE
Mr. Milan HARANT Sportovní krasobruslařský klub Karviná CZE
Ms. Adriana SLANIKOVA Sportovní klub kraso Uherské Hradiště, o.s. CZE
Ms. Nela MILEROVA CZE
Ms. Miluse SAFRANKOVA SVČ KK Baník Hodonín CZE
Ms. Vera PUPSOVA Krasobruslařský klub Orlová CZE
Ms. Zuzana PLESNIKOVA SVČ KK Baník Hodonín CZE
Mr. Richard KOSINA HC PSG Zlín z.s. CZE
Ms. Vera KVARCAKOVA Krasobruslařský klub Orlová CZE
Ms. Michaela CIESLAROVA BK Ostrava CZE
Ms. Ludmila FERBROVA BK Ostrava CZE