Rokycanské ostří 2015

Místo: Rokycany (CZE)
Od: 14.3.2015
Do: 14.3.2015
Sezóna: 2014/2015

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
nováčci mladší - chlapci A 4
nováčci mladší - dívky A 24
žačky A 7
nováčci - dívky A 16
žačky nejmladší A 16
žačky mladší B 7
žačky mladší A 7
žačky B 4
žačky nejmladší B 20
Celkem 105

nováčci mladší - chlapci A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Potužník Čeněk Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 1.
2. Vochozka Ondřej Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 2.
3. Bidař Lukáš Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 3.

nováčci mladší - dívky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Becková Kateřina [OBO] 1.
2. Sedláčková Zuzana HC Litvínov, sportovní spolek [OBO] 2.
3. Bergerová Michaela Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 3.

žačky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Válková Klára Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 1.
2. Kratochvílová Tereza Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 2.
3. Luciee Zemanova [OBO] 3.

nováčci - dívky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Juhosová Adéla Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 1.
2. Chudobová Nela Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 2.
3. Kuciánová Barbora Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 3.

žačky nejmladší A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Dotlačilová Kristýna Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 1.
2. Machačková Klára Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 2.
3. Vojáková Kristýna Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 3.

žačky mladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Synáčová Nela Krasobruslařský klub Rokycany [OBO] 1.
2. Adamcová Nikol Krasobruslařský klub Plzeň [OBO] 2.
3. Strnadová Nikola Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 3.

žačky mladší A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Horňáková Edita Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 1.
2. Srdínková Kristina Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 2.
3. Holubová Sára Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 3.

žačky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Štolcbartová Veronika Krasobruslařský klub Rokycany [OBO] 1.
2. Vochozková Tereza Bruslařský klub České Budějovice z.s [OBO] 2.
3. Holečková Petra TJ Kraso Beroun [OBO] 3.

žačky nejmladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Zachařová Sára BK Kraso Mladá Boleslav z.s. [OBO] 1.
2. Martiňáková Hana Krasobruslařský klub Nymburk z.s [OBO] 2.
3. Vozková Julie Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 3.