Velká cena Třince 2017

Místo: Třinec (CZE)
Od: 18.2.2017
Do: 19.2.2017
Sezóna: 2016/2017

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Ml. zaci 3
Zaci 4
Novacci chlapci 3
Ml. zacky 25
Novacci mladsi divky 8
Nejml. zaci 5
Nejml. Zacky 26
Zacky 29
Novacci starsi divky 9
nováčci - dívky A 0
žačky nejmladší B 0
Celkem 112

Ml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Blaas Filip Univerzitní sportovní klub Praha 63.99 1 1
2. Čurilla David Kraso klub Havířov z.s. 59.71 2 2
3. Malczyk Sebastian Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 48.59 3 3

Zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Tran Samuel BK Ostrava 83.24 1 1
2. Musil Roman Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 72.53 2 4
3. Vochozka Lukáš Bruslařský klub České Budějovice z.s 71.76 3 2

Novacci chlapci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Novák Marcel Sportovní krasobruslařský klub Karviná 18.36 0 1
2. Kolorz Andrzej 16.14 0 2
3. Adam KOLORZ 10.91 0 3

Ml. zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Sýkorová Kateřina Univerzitní sportovní klub Praha 78.42 6 1
2. Novotná Lucie Bruslařský klub České Budějovice z.s 74.08 1 3
3. Smolová Karolína Bruslařský klub Variace Liberec 72.42 3 2

Novacci mladsi divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kvíderová Alžběta Bruslařský klub České Budějovice z.s 26.88 0 1
2. Staníčková Michaela Sportovní krasobruslařský klub Karviná 20.73 0 2
3. Hanzelková Ellen Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 20.54 0 3

Nejml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Flosman Vojtěch Kraso Krnov 27.3 0 1
2. Malczyk Damián Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 26.04 0 2
3. Warisch Vojtěch BK Ostrava 24.35 0 3

Nejml. Zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Datlová Lucie SK krasobruslení SPARTA, z.s. 41.88 0 1
2. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 39.38 0 2
3. Vránková Barbora 39.05 0 3

Zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Rychtaříková Nikola Krasobruslařský klub Pardubice 78.09 1 4
2. Plašovská Barbora BK Ostrava 77.93 4 1
3. Kénická Karin Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 77.14 2 2

Novacci starsi divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Hanušová Kateřina Krasobruslařský klub Pardubice 24.81 0 1
2. Žilková Johanka TJ Stadion Brno 24.08 0 2
3. Málková Sofie Krasobruslařský klub Pardubice 23.7 0 3

nováčci - dívky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS

žačky nejmladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Mr. Martin OSMERA HC Oceláři Třinec kraso CZE
Mr. Milan HARANT Sportovní krasobruslařský klub Karviná CZE
Ms. Veronika PLETKOVA Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav CZE
Mr. Lukas OVCACEK BK Ostrava CZE
Ms. Blanka RIHOVA Kraso Břeclav z.s. CZE
Ms. Lucie MURYCOVA Figure Skating Club Kopřivnice o.s. CZE
Ms. Michaela CIESLAROVA BK Ostrava CZE
Mr. Richard KOSINA HC PSG Zlín z.s. CZE
Ms. Vera PUPSOVA Krasobruslařský klub Orlová CZE
Mr. Tomas JANECKO Krasobruslařský klub Orlová CZE
Ms. Ludmila FERBROVA BK Ostrava CZE
Ms. Katerina SULOWSKA Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. CZE