Křišťálová brusle Děčín

Místo: Děčín (CZE)
Od: 9.2.2013
Do: 10.2.2013
Sezóna: 2012/2013

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
ZACKY 8
ZACI 1
ML.ZACKY 12
ML.ZACI 4
NEJML.ZACKY 24
žačky nejmladší B 8
žáci nejmladší B 1
žačky nejmladší A 8
nováčci - dívky A 3
nováčci - dívky B 5
nováčci mladší - dívky B 1
žačky A 1
juniorky A 3
Celkem 79

ZACKY

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Hanzlíková Michaela Lucie Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně 90.31 1 1
2. Kresničerová Andrea Bruslařský klub Variace Liberec 79.1 2 2
3. Krobová Michaela Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 78.76 3 3

ZACI

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Bělohradský Jiří HC Stadion Cheb 92.54 1 1

ML.ZACKY

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Doubková Nikola Univerzitní sportovní klub Praha 68.17 1 1
2. Satková Petra Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 63.92 2 3
3. Stibůrková Barbora Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 61.71 3 2

ML.ZACI

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Bělohradský Matyáš HC Stadion Cheb 95.13 1 1
2. Jakubka Radek Univerzitní sportovní klub Praha 73.67 3 2
3. Ščerba Filip Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 69.75 2 3

NEJML.ZACKY

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Šteflová Julie 35.75 0 1
2. Cimlová Denisa Univerzitní sportovní klub Praha 34.29 0 2
3. Hospodková Kateřina Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 33.15 0 3

žačky nejmladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Mikysová Markéta [OBO] 1.
2. Vladimirova Ivana [OBO] 2.
3. Horáčková Nikola Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. [OBO] 3.

žáci nejmladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Marek David Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. [OBO] 1.

žačky nejmladší A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Ivanjuková Nikol [OBO] 1.
2. Kolmanová Dominika SK Kraso Bílina z.s. [OBO] 2.
3. Jandačová Anastázie Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 3.

nováčci - dívky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Reichmacherová Thea Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně [OBO] 1.
2. Tojmarová Petra Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 2.
3. Pavlíková Dominika TJ Spartak Soběslav - oddíl krasobruslení [OBO] 3.

nováčci - dívky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Beranová Viktorie Asociace Sportovních Klubů Lovosice [OBO] 1.
2. Brňáková Tereza Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 2.
3. Phamová Anh Thu Asociace Sportovních Klubů Lovosice [OBO] 3.

nováčci mladší - dívky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Malá Kristýna Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 1.

žačky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kopejsková Tereza Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 1.

juniorky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kopejsková Barbora Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 1.
2. Thurlová Hana Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 2.
3. Votápková Karolína Sportovní klub "KRASO" Děčín [OBO] 3.