Chomutovská brusle 2012

Místo: Chomutov (CZE)
Od: 13.10.2012
Do: 13.10.2012
Sezóna: 2012/2013

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
juniorky B 7
žačky A 5
nováčci mladší - dívky B 5
nováčci - dívky A 5
nováčci - dívky B 3
žačky nejmladší B 14
žačky nejmladší A 14
žačky mladší B 4
seniorky C 2
žačky mladší A 6
žačky B 12
Celkem 77

juniorky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Vltavská Ivana Bruslařský klub Příbram [OBO] 1.
2. Šimková Jana Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. [OBO] 2.
3. Brůhová Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov [OBO] 3.

žačky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Hanzlíková Michaela Lucie Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně [OBO] 1.
2. Funková Vanda Bruslařský klub Příbram [OBO] 2.
3. Strnadová Andrea Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. [OBO] 3.

nováčci mladší - dívky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Čebišová Klára Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. [OBO] 1.
2. Valentová Jana SKK Ostrov o.s. [OBO] 2.
3. Humlová Karolína Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. [OBO] 3.

nováčci - dívky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Machačková Klára Bruslařský klub Variace Liberec [OBO] 1.
2. Řehořková Soňa BK Kraso Mladá Boleslav z.s. [OBO] 2.
3. Reichmacherová Thea Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně [OBO] 3.

nováčci - dívky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Vondrová Veronika Krasobruslařský klub Rokycany [OBO] 1.
2. Beranová Viktorie Asociace Sportovních Klubů Lovosice [OBO] 2.
3. Pokorná Lucie Bruslařský klub Příbram [OBO] 3.

žačky nejmladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Čebišová Zuzana Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. [OBO] 1.
2. Burešová Kateřina Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. [OBO] 2.
3. Štěpánová Kateřina Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. [OBO] 3.

žačky nejmladší A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Dusha Mariya Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 1.
2. Brunátová Denisa [OBO] 2.
3. Chmielová Leona Univerzitní sportovní klub Praha [OBO] 3.

žačky mladší B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Šteinerová Anna BK Kraso Mladá Boleslav z.s. [OBO] 1.
2. Veršecká Michaela Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. [OBO] 2.
3. Slavičková Veronika Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. [OBO] 3.

seniorky C

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Iveta Bendlova [OBO] 1.
2. Lucie Harvankova [OBO] 2.

žačky mladší A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Bendlová Tereza Krasobruslařský klub Chomutov [OBO] 1.
2. Šnejdarová Karolína Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. [OBO] 2.
3. Bysterská Adéla Bruslařský klub Příbram [OBO] 3.

žačky B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Mercová Kamila SKK Ostrov o.s. [OBO] 1.
2. Ondráčková Anažka Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. [OBO] 2.
3. Kokošková Kristýna KK královského města Slaného, o.s. [OBO] 3.