VC Icerinku 2018

Místo: Praha (CZE)
Od: 17.11.2018
Do: 18.11.2018
Sezóna: 2018/2019

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Nejml. zacky A 23
Novacci st.divky 21
Juniorky 20
Juniori 2
Novacci ml. divky 6
Novacci chlapci 3
Nejml. zaci 8
Ml. zacky 30
Ml. zaci 8
Zacky 30
Nejml. zacky 30
Celkem 181

Nejml. zacky A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Lounková Lucie VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 28.34 0 1
2. Jindrová Beáta Bruslařský klub České Budějovice z.s 27.66 0 2
3. HRUBA Mia 27.21 0 3

Novacci st.divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. JEZKOVA Karla Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. 25.6 0 1
2. JANKOVICOVA Lilian Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 25.19 0 2
3. BELOVODJANINOVA Marina SK Kraso Bílina z.s. 23.35 0 3

Juniorky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Horňáková Edita Univerzitní sportovní klub Praha 99.81 4 1
2. Návesníková Kristýna Univerzitní sportovní klub Praha 96.73 3 2
3. Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod 91.78 2 5

Juniori

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Vochozka Lukáš Bruslařský klub České Budějovice z.s 114.43 1 1
2. Kordík František SPORT Most z.s. 71.97 2 2

Novacci ml. divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. HRDLICKOVA Katerina HC Rakovník, z.s. 18.97 0 1
2. KRIVOVA Viktorie 17.44 0 2
3. HAVELKOVA Anna Bruslařský klub Variace Liberec 14.67 0 3

Novacci chlapci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. IEFREMENKO Gordey HC Rakovník, z.s. 17.55 0 1
2. Ďurček Sebastián Kraso klub Havířov z.s. 15.98 0 2
3. IEFREMENKO Miron HC Rakovník, z.s. 12.73 0 3

Nejml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Tykal Jakub Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 35.93 0 1
2. Toman Lukáš Bruslařský klub České Budějovice z.s 27.42 0 2
3. Brom David Sportovní klub Krasobruslení Arena Plzeň,o.s. 22.08 0 3

Ml. zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kuciánová Barbora Bruslařský klub České Budějovice z.s 59.83 0 1
2. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 56.81 0 2
3. Datlová Lucie SK krasobruslení SPARTA, z.s. 53.42 0 3

Ml. zaci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Tarabus Adam Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 49.33 0 1
2. Klement Jindřich Univerzitní sportovní klub Praha 45.69 0 2
3. Warisch Vojtěch BK Ostrava 37.78 0 3

Zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Sýkorová Kateřina Univerzitní sportovní klub Praha 91.9 1 1
2. Novotná Lucie Bruslařský klub České Budějovice z.s 90.82 2 2
3. Smolová Karolína Bruslařský klub Variace Liberec 84.34 3 3

Nejml. zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kvíderová Alžběta Bruslařský klub České Budějovice z.s 37.41 0 1
2. Fojtíková Nikola VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 36.03 0 2
3. Hanušová Kateřina Krasobruslařský klub Pardubice 35.81 0 3

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Ms. Marie LAFANTOVA KK královského města Slaného, o.s. CZE
Ms. Katerina TYKALOVA Bruslařský klub Uherský Brod z.s. CZE
Ms. Lucie MUZIKOVA Krasobruslařský klub Plzeň CZE
Ms. Barbora HEROLDOVA CZE
Ms. Alena LEHKA HC Litvínov, sportovní spolek CZE
Ms. Michaela CIESLAROVA BK Ostrava CZE
Mr. Martin OSMERA HC Oceláři Třinec kraso CZE
Ms. Renata CERNA Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. CZE
Ms. Barbora SVEDOVA SK Kraso Česká Lípa CZE
Ms. Jitka MOKRA Univerzitní sportovní klub Praha CZE
Ms. Katerina SULOWSKA Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. CZE
Ms. Stanislava SMIDOVA BK Ostrava CZE