Jméno Místo Stát Datum Sezóna
Sezóna: 2021/2022
Brodského mládí 2021 (ISU) Uherský Brod (CZE) 24.10.2021 2021/2022
VC Nejdek 2021 (ISU) Nejdek (CZE) 23.10.2021 2021/2022
First Trophy Metropole Nice Côte d'Azur 2021 (ISU) Nice (FRA) 20.10.2021 2021/2022
MC Pardubic 2021 (ISU) Pardubice (CZE) 16.10.2021 2021/2022
Mezzaluna Cup 2021 (ISU) Mentana (ITA) 15.10.2021 2021/2022
2nd Budapest Trophy 2021 (ISU) Budapest (HUN) 14.10.2021 2021/2022
Malá cena Kopřivnice 2021 (ISU) Kopřivnice (CZE) 10.10.2021 2021/2022
JGP AUT 2021 (ISU) Linz (AUT) 7.10.2021 2021/2022
CS Finlandia Trophy Espoo 2021 (ISU) Espoo (FIN) 7.10.2021 2021/2022
JGP POL 2021 (ISU) Gransk (POL) 30.9.2021 2021/2022
JGP SLO 2021 (ISU) Ljubljana (SLO) 23.9.2021 2021/2022
Nebelhorn Trophy 2021 (ISU) Oberstdorf (GER) 23.9.2021 2021/2022
JGP RUS 2021 (ISU) Krasnoyarsk (RUS) 16.9.2021 2021/2022
Autumn Classic International 2021 (ISU) Pierrefonds, Que. (CAN) 15.9.2021 2021/2022
Lombardia Trophy 2021 (ISU) Bergamo (ITA) 10.9.2021 2021/2022
JGP SVK 2021 (ISU) Košice (SVK) 2.9.2021 2021/2022
JGP FRA 2021 II (ISU) Courchevel (FRA) 26.8.2021 2021/2022
JGP FRA 2021 (ISU) Courchevel (FRA) 19.8.2021 2021/2022
Prověrky výkonnosti 2021 (ISU) Ostrava (CZE) 19.8.2021 2021/2022
Sezóna: 2020/2021
Egna Spring Trophy 2021 (ISU) Egna (ITA) 29.4.2021 2020/2021
Mistrovství světa 2021 (ISU) Stokholm (SWE) 22.3.2021 2020/2021
Sofia Trophy 2021 (ISU) Sofia (BUL) 27.2.2021 2020/2021
Challenge Cup Haag 2021 (ISU) The Hague (NED) 26.2.2021 2020/2021
CELJE OPEN 2021 (ISU) Celje (SLO) 13.2.2021 2020/2021
Gran Premio Italia Finale 2020 (ISU) Bergamo (ITA) 13.2.2021 2020/2021
Egna Dance Trophy 2021 (ISU) Egna (ITA) 6.2.2021 2020/2021
Campionati Italiani Assoluti di Figura 2020 (ISU) Egna (ITA) 12.12.2020 2020/2021
Winter Star 2020 (ISU) Minsk (BLR) 11.12.2020 2020/2021
Four National Championships 2021 (ISU) Cieszyn (POL) 10.12.2020 2020/2021
NRW Autumn Trophy 2020 (ISU) Dortmund (GER) 26.11.2020 2020/2021
14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (ISU) Budapest (HUN) 26.11.2020 2020/2021
GP RUS 2020 - Rostelecom Cup (ISU) Moscow (RUS) 20.11.2020 2020/2021
GP CHN 2020 - Cup of China (ISU) Chongqing (CHN) 6.11.2020 2020/2021
DANZA - 1^ Nazionale Regionale Interregionale (ISU) Mentana (RM) (ITA) 24.10.2020 2020/2021
BUDAPEST TROPHY 2020 - Chalenger (ISU) Budapest (HUN) 14.10.2020 2020/2021
BUDAPEST TROPHY 2020 - International (ISU) Budapest (HUN) 14.10.2020 2020/2021
Nebelhorn Trophy 2020 (ISU) Oberstdorf (GER) 23.9.2020 2020/2021
Prověrky výkonnosti 2020 (ISU) Ostrava (CZE) 26.8.2020 2020/2021
Sezóna: 2019/2020
M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2020 (ISU) Pardubice (CZE) 7.3.2020 2019/2020
Mistrovství světa juniorů 2020 (ISU) Tallinn (EST) 4.3.2020 2019/2020
VC Nového Jičína 2020 (ISU) Nový Jičín (CZE) 22.2.2020 2019/2020
VC Českého Těšína 2020 (ISU) Českéhý Těšín (CZE) 15.2.2020 2019/2020
VC Mostu 2020 (ISU) Most (CZE) 15.2.2020 2019/2020
JÉGVIRÁG CUP 2020 (ISU) Miskolc (HUN) 14.2.2020 2019/2020
Tallink Hotels Cup 2020 (ISU) Tallinn (EST) 13.2.2020 2019/2020
VC ASK Lovosice 2020 (ISU) Litoměřice (CZE) 8.2.2020 2019/2020
M ČR juniorů a TP žactva, P ČR seniorů 2020 (ISU) Litoměřice (CZE) 7.2.2020 2019/2020
Egna Dance Trophy 2020 (ISU) Egna (ITA) 7.2.2020 2019/2020
Four Continents Championships 2020 (ISU) Seoul (KOR) 4.2.2020 2019/2020
Bavarian Open 2020 (ISU) Oberstdorf (GER) 3.2.2020 2019/2020
zobrazeno jen prvních 50 záznamů...