|
|
| Sezóna: 2025/2026 |
| 1 |
Nela SKALNIKOVA |
VC USK Praha 2025, Mladsi zacky (29.11.2025) |
 |
49.68 [100.0%] |
|
49.68 [1] |
| 1 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Hradce Králové 2025, Mladsi zacky (15.11.2025) |
 |
53.96 [108.6%] |
|
53.96 [1] |
| 5 |
Nela SKALNIKOVA |
Malá cena Pardubic 2025, Mladsi zacky (8.11.2025) |
 |
41.96 [84.5%] |
|
41.96 [5] |
| 19 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Náchoda 2025, Mladsi zacky (25.10.2025) |
 |
31.81 [64.0%] |
|
31.81 [19] |
|
|
| Sezóna: 2024/2025 |
| 8 |
Nela SKALNIKOVA |
M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2025, Mladsi zacky (8.3.2025) |
 |
43.18 [86.9%] |
|
43.18 [8] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká Cena Českých Budějovic 2025, Mladsi zacky (22.2.2025) |
 |
48.78 [98.2%] |
|
48.78 [2] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká Cena Třince 2025, Nejmladsi zacky (17.2.2025) |
 |
31.1 [62.6%] |
|
31.1 [2] |
| 9 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká cena Zlína 2025, Mladsi zacky (8.2.2025) |
 |
39.78 [80.1%] |
|
39.78 [9] |
| 4 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Strakonic 2025, Mladsi zacky (25.1.2025) |
 |
38.4 [77.3%] |
|
38.4 [4] |
| 9 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Mladé Boleslavi 2024, Mladsi zacky (14.12.2024) |
 |
40.37 [81.3%] |
|
40.37 [9] |
| 6 |
Nela SKALNIKOVA |
VC USK Praha 2024, Zacky mladsi (30.11.2024) |
 |
40.79 [82.1%] |
|
40.79 [6] |
| 11 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Hradce Králové 2024, Zacky mladsi (16.11.2024) |
 |
35.32 [71.1%] |
|
35.32 [11] |
| 5 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Ostravy 2024, Mladsi zacky (2.11.2024) |
 |
41.96 [84.5%] |
|
41.96 [5] |
| 17 |
Nela SKALNIKOVA |
Malá cena Pardubic 2024, Mladsi zacky (19.10.2024) |
 |
33.02 [66.5%] |
|
33.02 [17] |
|
|
| Sezóna: 2023/2024 |
| 12 |
Nela SKALNIKOVA |
M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2024, Nejmladsi zacky (2.3.2024) |
 |
29.73 [59.8%] |
|
29.73 [12] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká Cena Třince 2024, Nejmladsi zacky (17.2.2024) |
 |
31.1 [62.6%] |
|
31.1 [2] |
| 4 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká cena Zlína 2024, Nejmladsi zacky (10.2.2024) |
 |
30.16 [60.7%] |
|
30.16 [4] |
| 9 |
Nela SKALNIKOVA |
Bakalářský pohár 2024, Nejmladsi zacky (27.1.2024) |
 |
27.37 [55.1%] |
|
27.37 [9] |
| 3 |
Nela SKALNIKOVA |
Příbramský Kahan 2023, Nejmladsi zacky (2.12.2023) |
 |
31.04 [62.5%] |
|
31.04 [3] |
|
|
| Sezóna: 2022/2023 |
| 13 |
Nela SKALNIKOVA |
Krušnohorská brusle 2023, Nejmladsi zacky (18.11.2023) |
 |
24.43 [49.2%] |
|
24.43 [13] |
|
|
| Sezóna: 2023/2024 |
| 13 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Hradce Králové 2023, Zacky nejmladsi (11.11.2023) |
 |
23.74 [47.8%] |
|
23.74 [13] |
| 10 |
Nela SKALNIKOVA |
Malá cena Pardubic 2023, Nejmadsi zacky (28.10.2023) |
 |
25.29 [50.9%] |
|
25.29 [10] |
|
|
| Sezóna: 2022/2023 |
| 30 |
Nela SKALNIKOVA |
M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2023, Nejmladsi zacky (4.3.2023) |
 |
20.52 [41.3%] |
|
20.52 [30] |
| 12 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká Cena Českých Budějovic 2023, Zacky nejmladsi (18.2.2023) |
 |
25.83 [52.0%] |
|
25.83 [12] |
| 20 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Strakonic 2023, Nejmladsi zacky (4.2.2023) |
 |
22.68 [45.7%] |
|
22.68 [20] |
| 12 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Břeclavi 2023, Nejmladsi zacky (14.1.2023) |
 |
25.94 [52.2%] |
|
25.94 [12] |
| 19 |
Nela SKALNIKOVA |
Příbramský Kahan 2022, Nejmladsi zacky (10.12.2022) |
 |
23.87 [48.0%] |
|
23.87 [19] |
| 9 |
Nela SKALNIKOVA |
Malá cena Pardubic 2022, Nejmladsi zacky (19.11.2022) |
 |
28.19 [56.7%] |
|
28.19 [9] |
| 7 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Ostravy 2022, Nejmladsi zacky (5.11.2022) |
 |
26.17 [52.7%] |
|
26.17 [7] |
| 5 |
Nela SKALNIKOVA |
Velká cena Brna 2022, Nejmladsi zacky (22.10.2022) |
 |
26.53 [53.4%] |
|
26.53 [5] |
|
|
| Sezóna: 2021/2022 |
| 8 |
Nela SKALNIKOVA |
Malá cena Kopřivnice 2022, Novacci St. Divky (19.3.2022) |
 |
18.41 [37.1%] |
|
18.41 [8] |
| 1 |
Nela SKALNIKOVA |
Českotřebovská pirueta 2022, Novacci starsi divky (19.2.2022) |
 |
20.32 [40.9%] |
|
20.32 [1] |
| 3 |
Nela SKALNIKOVA |
Mladoboleslavský pohár 2022, Novacci st. divky (29.1.2022) |
 |
21.84 [44.0%] |
|
21.84 [3] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
VC Litvínova 2022, Novacci st. divky (15.1.2022) |
 |
18.84 [37.9%] |
|
18.84 [2] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
Havířovská růže 2021, Novacci st. divky (5.12.2021) |
 |
19.67 [39.6%] |
|
19.67 [2] |
| 2 |
Nela SKALNIKOVA |
Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka 2021, Novacci st. divky (13.11.2021) |
 |
19.97 [40.2%] |
|
19.97 [2] |