Žebříček





# Jméno Klub Pohár Závodů Body
1. Maříková Štěpánka SPORT Most z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 77.0
2. Průdková Anna HC Ledeč nad Sázavou z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 10 73.0
3. Ditrtová Rozálie Spolek bruslařů mělnických 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 10 71.0
4. Salzmannová Antonie Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 71.0
5. Benešová Eliška Univerzitní sportovní klub Praha 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 11 66.0
6. Fárka Ruby Jane 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 11 66.0
7. Kovářová Michaela TJ KRALUPY, občanské sdružení 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 66.0
8. Šeflová Sofie BK Ostrava 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 63.0
9. Říhová Anežka Kraso Chrudim, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 62.0
10. Lichá Viktorie Krasobruslařský klub Kraso Tachov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 13 62.0
11. Vrábelová Tereza Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 61.0
12. Jeklová Vanda 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 60.0
13. Čaňková Karolína Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 60.0
14. Straková Nikola Krasobruslařský klub Plzeň 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 59.0
15. Mecnerová Jana Anna SKK Ostrov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 58.0
16. Kolářová Žaneta Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 57.0
17. Myšková Kateřina TJ KRALUPY, občanské sdružení 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 9 57.0
18. Soukupová Barbora Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 56.0
19. Hubková Natálie SK Kraso Bílina z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 52.0
20. Prušinovská Matylda Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 52.0
21. Vondráčková Anna Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 52.0
22. Špačková Andrea Kraso klub Náměšť nad Oslavou, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 51.0
23. Samková Denisa Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 9 50.0
24. Křížková Dominika 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 48.0
25. Marková Karolína Bruslařský klub České Budějovice z.s 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 47.0
26. Zemanová Anežka Spolek bruslařů mělnických 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 46.0
27. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 46.0
28. Sitková Nikola Bruslařský klub České Budějovice z.s 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 45.0
29. Něčajeva Jasmina Susan Univerzitní sportovní klub Praha 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 44.0
30. Sýkorová Tereza Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 44.0
31. Hajná Adéla Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 42.0
32. Michálková Evelína Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 9 42.0
33. Sabolová Andrea TJ KRALUPY, občanské sdružení 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 41.0
34. Vršecká Tereza Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 9 41.0
35. Sigmundová Lucie 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 41.0
36. Karešová Karolína Kraso Chrudim, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 40.0
37. Vlčková Klára VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 40.0
38. Yarovaya Sofiya SKK Ostrov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 39.0
39. Balounová Nicol TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 38.0
40. Dobrovolná Ella 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 38.0
41. Tůmová Justina Anna Univerzitní sportovní klub Praha 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 37.0
42. Krkošková Simona Sportovní krasobruslařský klub Karviná 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 36.0
43. Žídková Linda Figure Skating Club Olomouc o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 35.0
44. Šnebergerová Nela SKK Ostrov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 35.0
45. Sedláčková Adéla KKDvůr Králové n. L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 34.0
46. Křížková Veronika 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 34.0
47. Mašková Taťána SKK Ostrov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 32.0
48. Machulová Markéta TJ KRALUPY, občanské sdružení 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 31.0
49. Pisková Markéta KK královského města Slaného, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 30.0
50. Zbinyaková Nataša Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 30.0
51. Hajná Tereza Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 29.0
52. Raunerová Magdalena Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 28.0
53. Kitlerová Tereza BK Hradec Králové z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 26.0
54. Burianová Klára Bruslařský klub České Budějovice z.s 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 26.0
55. Hůlková Adriana-Selma Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 25.0
56. Ebel Leyla Krasobruslařský klub Kraso Tachov o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 12 25.0
57. Komárová Michaela KRASO-bruslení Prostějov 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 25.0
58. Šnobrová Týna KK královského města Slaného, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 24.0
59. Kornhauserová Eliška VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 23.0
60. Vaňátková Klára Bruslařský klub Variace Liberec 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 23.0
61. Cohen Debora Univerzitní sportovní klub Praha 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 22.0
62. Prčková Adéla Krasobruslařský klub Nymburk z.s 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 21.0
63. Müllerová Amálie Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 21.0
64. Rabová Anika Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 21.0
65. Motlová Sára Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 20.0
66. Revajová Adéla Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 20.0
67. Uherská Anna Krasobruslařský klub Rokycany 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 20.0
68. Prášilová Zoe 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 7 19.0
69. Janetová Michaela 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 19.0
70. Švecová Leona 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 18.0
71. Šťastná Viktorie Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 18.0
72. Radová Eliška TJ Kraso Náchod 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 18.0
73. Horáková Zuzana Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 18.0
74. Šmídová Kateřina Krasobruslařský klub Plzeň 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 18.0
75. Pincáková Anna HC Wikov Hronov, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 17.0
76. Švancerová Monika Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 17.0
77. Knotnerová Daniela 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 15.0
78. Fúdorová Eliška Městský bruslařský klub Vyškov, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 14.0
79. Kubová Zuzana KRASO-bruslení Prostějov 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 8 14.0
80. Schenelová Edita SVČ KK Baník Hodonín 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 13.0
80. Spilková Emma TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 13.0
82. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 13.0
83. Darmovzalová Tereza Kraso Břeclav z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 12.0
84. Koulová Jana KK královského města Slaného, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 3 12.0
85. Machalová Veronika TJ KRALUPY, občanské sdružení 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 6 12.0
86. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 11.0
87. Mrkosová Natálie Krasobruslařský klub Chomutov 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 10.0
88. Koubková Sára Kraso klub Náměšť nad Oslavou, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 10.0
89. Šochová Elen 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 10.0
90. Čtvrtečková Magdaléna TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 9.0
91. Blažková Linda Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 8.0
92. Dvořáková Kristína 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 7.0
93. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 7.0
94. Falisová Tereza Krasobruslařský klub Chomutov 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 5 6.0
95. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 5.0
96. Toncarová Tereza Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 5.0
97. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 4.0
98. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 4.0
99. Hosnedlová Lucie Sportovní klub Krasobruslení Arena Plzeň,o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 3.0
100. Sklarčíková Karolína Sportovní krasobruslařský klub Karviná 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 4 3.0
101. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 2.0
102. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 2.0
102. Křivská Tereza Univerzitní sportovní klub Praha 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 2.0
102. Rejtharová Laura TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 2 2.0
105. Koláčková Lucie KK královského města Slaného, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. Randová Viktorie Bruslařský klub České Budějovice z.s 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. Štěpánová Radka Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. Rubnerová Martina Sportovní klub Krasobruslení Arena Plzeň,o.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. Andrlíková Zuzana SK Jiskra Domažlice, z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0
105. Izáková Veronika Kraso Břeclav z.s. 2016/2017, žačky nejmladší, B-ČKS 1 1.0